Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

İletişim

MeslekBilgi.com internet sitesi ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda yer alan iletişim bilgilerini esas alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

E – Posta

meslekbilgiblog@gmail.com

WhatsApp

WhatsApp İletişim Numarası

Meslek Bilgi Linkedin

Meslek Bilgi Linkedin

R10.net

R10.net İletişim Sayfası

Pinterest

Meslek Bilgi Pinterest

Twitter

Meslek Bilgi Twitter

MeslekBilgi.com Genel Müdürlük

Uğur Mumcu, K Cd. No:2, 34265 Sultangazi/İstanbul
Not: Genel müdürlük herhangi bir ürün satışı veya ürün teslimatı yapmamaktadır.

Genel Müdürlük Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi: 09:00 – 18:30
  • Cumartesi: 09:30 – 13:00

Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz adına aşağıda yer alan bilgiler ışığında bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yazılı hususları dikkate alarak iletişim kurabilirsiniz.

  • MeslekBilgi.com internet sitesinin hiç bir kamu kurumuyla veya özel bir kuruluşla bağlantısı yoktur. Özel bir internet sitesidir.
  • Yukarıda yazılı olan e – posta adresi, MeslekBilgi.com içerisinde yer alan tüm materyalleri baz alarak işleyiş gösterir. Yazılı olan e – posta adresiyle iletişime geçerek MeslekBilgi.com içerisindeki tüm materyallerin telif hakkı, öneri, şikayet ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.
  • Her bir maile olumlu / olumsuz geri dönüş sağlamaktan yanayız lakin her bir maile cevap verebilecek kapasitemiz bulunmuyor. Önemli gördüğümüz maillerin her birisine olumlu / olumsuz geri dönüş yapmaktan olacağız. Tüm gönderilen mailler için geri dönüş süremiz 21 iş günüdür.

HakkımızdaÇerez PolitikasıGizlilik Politikası sayfalarımız üzerinden MeslekBilgi.com hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.